Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji EliteWheels
sponzorji sponzorji sponzorji Fest
sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji

Članska ekipa se predstavi: Nejc Komac

Pred kratkim smo naznanili našo mlado člansko ekipo, ki bo zastopala barve našega kluba v letošnji sezoni. V prihodnjih dneh spremljajte naše družbene profile in spletno stran, kjer boste lahko podrobneje spoznali naše kolesarje🚵‍♂️🚵‍♂️ Prvi se nam bo predstavil Nejc Komac, ki se je letos spustil v tekmovalne vode.👇👇

Foto: Luka Vovk

Od kod prihajaš? Podkoren

Koliko časa že kolesariš in kaj te je navdušilo za kolesarstvo? Rekreativno kolesarim že približno 3 leta, v zadnjem letu pa sem začel kolesariti bolj za res. Za kolesarjenje me je navdušil stric, hkrati pa mi je všeč sam občutek na kolesu – sem tekmovalen in rad premikam meje svoje zmogljivosti.

Koliko kilometrov si največ prekolesaril v kosu? Največ, kar sem prekolesaril v enem kosi, je 170 kilometrov.

Kakšen tip dirk ti je najbolj všeč? Dobro se počutim na vseh vrstah terenov, najljubšega tipa dirke pa še nisem izbral.

Kaj najraje počneš v prostem času? V prostem času se najraje družim s prijatelji, pogledam kakšen film ali serijo, poleg tega pa tudi rad kuham.

Foto: Luka Vovk