sponzorji Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji sponzorji EliteWheels sponzorji sponzorji sponzorji
Fest sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji BLIZ BONUS INZENIRING sponzorji
sponzorji sponzorji OQEMA Diem Elektro Korošec Elektro Zabret sponzorji

Članska ekipa se predstavi: Nejc Komac

Pred kratkim smo naznanili našo mlado člansko ekipo, ki bo zastopala barve našega kluba v letošnji sezoni. V prihodnjih dneh spremljajte naše družbene profile in spletno stran, kjer boste lahko podrobneje spoznali naše kolesarje🚵‍♂️🚵‍♂️ Prvi se nam bo predstavil Nejc Komac, ki se je letos spustil v tekmovalne vode.👇👇

Foto: Luka Vovk

Od kod prihajaš? Podkoren

Koliko časa že kolesariš in kaj te je navdušilo za kolesarstvo? Rekreativno kolesarim že približno 3 leta, v zadnjem letu pa sem začel kolesariti bolj za res. Za kolesarjenje me je navdušil stric, hkrati pa mi je všeč sam občutek na kolesu – sem tekmovalen in rad premikam meje svoje zmogljivosti.

Koliko kilometrov si največ prekolesaril v kosu? Največ, kar sem prekolesaril v enem kosi, je 170 kilometrov.

Kakšen tip dirk ti je najbolj všeč? Dobro se počutim na vseh vrstah terenov, najljubšega tipa dirke pa še nisem izbral.

Kaj najraje počneš v prostem času? V prostem času se najraje družim s prijatelji, pogledam kakšen film ali serijo, poleg tega pa tudi rad kuham.

Foto: Luka Vovk