Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji EliteWheels
sponzorji sponzorji sponzorji Fest
sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji

Gladek prvi, Lešnik peti na državnem prvenstvu v ciklokrosu.

27. 12. 2022

Včeraj se je v prestolnici odvijalo državno prvenstvo v ciklokrosu, na katerem so nastopili tudi naši kolesarji.

Foto: Luka Vovk

Naši kolesarji so se najbolje odrezali v kategoriji starejših mladincev. Bodoči tekmovalec našega kluba Marcel Gladek je ciljno črto prečkal kot prvi in osvojil naslov naslov državnega prvaka. Le nekaj minut za njim pa je z gorskim kolesom ciljno črto prevozil tudi Jan Lešnik in osvojil peto mesto.

Foto: Luka Vovk

Hitro se bližamo koncu leta, kljub temu pa še ni prepozno da nam podarite del svoje dohodnine. Gesta vas ne stane nič, nam pa pomeni zelo veliko. Nas in naše otroke lahko podpirate z izpolnjevanjem obrazca na povezavi: https://www.olympic.si/podarim/33623015