Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji EliteWheels
sponzorji sponzorji sponzorji Fest
sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji

JAKA IN ŽIGA DOBITNIKA ŠPORTNIH NAGRAD MESTNE OBČINE KRANJ

24.3.2015

Danes je v centru mesta, na glavnem trgu v Kranju potekala podelitev športnih nagrad Mestne občine Kranj. Program, ki ga je v celoti povezoval Denis Avdič je spremljala bogata predstavitev kranjskih športnih klubov, med njimi se je zbrani množici predstavil tudi naš klub. Naši najmlajši so prikazali nekaj vožnje med stožci, vožnjo na »valerjih« in obiskovalcem razložili in predstavili opremo.

Glavni del dneva se je začel s podelitvijo nagrad za športne dosežke v letu 2014. Med dobitniki sta tudi naša kolesarja, mladinec Jaka Primožič in mlajši član Žiga Grošelj, oba sta prejela športni znak Kranja.

»Nagrade sem zelo vesel in tudi počaščen, saj je to nagrada občine Kranj. Pomeni, da smo v klubu s trenerjem in ekipo dobro delali in je tudi odlična motivacija za naslednjo in prihodnje sezone«, je ob prejemu nagrade povedal Jaka.