sponzorji Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji sponzorji EliteWheels sponzorji sponzorji sponzorji
Fest sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji BLIZ BONUS INZENIRING sponzorji
sponzorji sponzorji OQEMA Diem Elektro Korošec Elektro Zabret sponzorji

KATRAŠNIK ZMAGOVALEC DO 23 LET, RAZINGAR 3 NA ČEŠKEM!

6. 6. 2015

Članska ekipa do 23 let ta vikend dirka na Češkem, na dveh enodnevnih dirkah. Že prvi dan sta bila uspešna Gašper Katrašnik in Matej Razingar.

Dirka za Češki pohar je bila dolga dobrih 164 kilometrov. Konkurenca na startu je bila močna, naša ekipa je nastopila v postavi Gašper Katrašnik, Matej Razingar, Miha Poljanec, Žiga Grošelj in Tim Zubanovič.
Zelo aktiven je bil Poljanec, ki je bil dvakrat v begu, a do odločilne poteze še ni prišlo. Ta se je zgodila proti koncu dirke, ko je v ospredju ostalo 7 tekmovalcev.
“Na koncu nas je ostalo 7, težave sem imel s krči, zato je bilo 6. mesto in zmaga do 23 let vse kar sem danes lahko storil”, je z nekaj grenkega priokusa dirko pokomentiral Gašper Katrašnik, ki je zmagal do 23 let, generalno je osvojil 6. mesto. Odličen rezultat do 23 let je osvojil tudi Matej Razingar, ki je bil 3!

20150606_171641

Jutri ekipo čaka še ena dirka, dolga 133 kilometrov.