Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji EliteWheels
sponzorji sponzorji sponzorji Fest
sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji

Na zadnji dirki sezone Vovk 11.

4. 10. 2022

Preteklo nedeljo so se naši člani udeležili dirke Trofeo Citta di Conegliano. Naš klub so zastopali Luka Ziherl, Jaka Vovk, Vid Jeromel, Andrej Černe in Maks Cvjetičanin. Konkurenca na dirki je bila precej močna, med tekmovalci je bil tudi Riccardo Verza – zmagovalec lanskoletne izvedbe Dirke po Kranju. Po valoviti in zahtevni trasi so kolesarji prevozili 138 kilometrov, omenjeno razdaljo pa so prevozili v treh urah in enaindvajsetih minutah. Tudi naši kolesarji so se dobro odrezali, vendar nesreča nikoli ne počiva. 15 kilometrov do cilja sta se na okrepni točki zapletla italijanska kolesarja, ki sta s sabo na tla spravila tudi Jaka Vovka in Luka Ziherla. Kljub temu, sta se oba hitro pobrala in ujela preostalo glavnino. V lovu glavnine sta porabila kar nekaj energije, kljub temu pa je Jaka Vovk zasedel odlično 11. mesto, Luka Ziherl pa 27. mesto

.