sponzorji Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji sponzorji EliteWheels sponzorji sponzorji sponzorji
Fest sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji BLIZ BONUS INZENIRING sponzorji
sponzorji sponzorji OQEMA Diem Elektro Korošec Elektro Zabret sponzorji

PRVI DAN KOLESARSKEGA PRAZNIKA JE V KRANJ PRIVABIL MNOŽICO LJUDI

Prvi dan kranjskega kolesarskega praznika je za nami. Nočni kriterij je bil kot vedno zanimiv in atraktiven. Večer pa je zaznamovalo tudi praznovanje 60-letnice našega kluba in 40 let glasbene kariere Andreja Šifrerja, ki je na noge spravil številno domače občinstvo. Oboji smo iz rok direktorja ZTKK Tomaža Štefeta prejeli darilo ob jubilejih, župan Boštjan Trilar pa je v imenu Mestne občine Kranj podelil plakete glasbenim gostom, ki so obogatili Šifrerjev koncert.

Kranj bo kolesarsko obarvan tudi v jutranjih nedeljskih urah, ko je na sporedu najprej dirka Po ulicah Kranja za mlajše kategorije, ženske in podjetnike, za piko na i pa ob 13.30 uri že 49. Velika nagrada Kranja – memorial Filipa Majcna, ko se bodo člani 13-krat povzpeli na Jelenov klanec.

NOČNI KRITERIJ – KRANJ 2017_REZULTATI

GP KRANJ – VN KRANJA 2017 – ENTRY LIST – PREDPRIJAVE

NEDELJA, 30. 7. 2017

8.00 – PO ULICAH KRANJA (mlajše kategorije in ženske)

11.30 – PO ULICAH KRANJA za ekipe podjetij in posameznike

13.30 – 49. VELIKA NAGRADA KRANJA – MEMORIAL FILIPA MAJCNA

 

  1. 7. 2017–4. 8. 2017 v avli Mestne občine Kranj

Razstava S POŽRTVOVALNOSTJO IN PREDANOSTJO DO PRVEGA KOLESARSKEGA KLUBA NA GORENJSKEM – 60 LET KOLESARSKEGA KLUBA KRANJ

Vabljeni!

 

Foto: Žiga Zupan