sponzorji Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji sponzorji EliteWheels sponzorji sponzorji sponzorji
Fest sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji BLIZ BONUS INZENIRING sponzorji
sponzorji sponzorji OQEMA Diem Elektro Korošec Elektro Zabret sponzorji

TOMU KOPRIVNJAKU V SPOMIN

18. 1. 2018

Sporočamo vam žalostno vest, da je po hudi bolezni umrl dolgoletni član našega kluba in priznan slovenski športni delavec, dr. Tomo Koprivnjak. Bil je član strokovnega sveta našega kluba več kot 40 let in je s svojim bogatim strokovnim znanjem in izkušnjami veliko pripomogel pri uspehih tako kolesarjev kot tudi strokovnih sodelavcev kluba, zato izredno cenimo njegov prispevek k razvoju našega kluba, kolesarjev in kolesarskih strokovnjakov. Ohranili ga bomo v lepem spominu.

 Tomo, hvala vam za vse!

 Kolesarski klub Kranj