sponzorji Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji sponzorji EliteWheels sponzorji sponzorji sponzorji
Fest sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji BLIZ BONUS INZENIRING sponzorji
sponzorji sponzorji OQEMA Diem Elektro Korošec Elektro Zabret sponzorji

Turkulov najhitrejši kronometrist do 23 let v Srbiji

30. 4. 2022

V Srbiji je pretekli petek potekalo državno prvenstvo v vožnji na čas. Udeležil se ga je tudi naš srbski kolesar Luka Turkulov, ki je v konkurenci do 23 let v cilj prišel v najkrajšem času in se tako povzpel na prvo stopničko! Domači del članske ekipe se po VN Gorenjske pripravlja na Dirko po Sloveniji, ki jih čaka že čez skoraj 14 dni!

V pripravi na Dirko po Sloveniji pa so si ogledali tudi 3. etapo. Etapa, katero bodo kolesarji prevozili na petek 17. 6, bo tekmovalce popeljala iz Žalca do Celja. Da pa nebo etapa dolga le nekaj kilometrov, bo etapa prečkala Velenje, Šoštanj, Vransko in Štore, končala pa se bo z vzponom na Celjski grad. Članska ekipi pa sta se na ogledu etape pridružila tudi nekdanja tekmovalca našega kluba Matej Mohorič in Jan Polanc.

Vid Jeromel pa se bo skupaj odpravil na Dirko miru, na kateri bo nastopil skupaj s slovensko reprezentanco. Dirka, ki šteje za pokal narodov, se bo začela v četrtek 2.5, končala pa v nedeljo 5. 5.