sponzorji Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji sponzorji EliteWheels sponzorji sponzorji sponzorji
Fest sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji BLIZ BONUS INZENIRING sponzorji
sponzorji sponzorji OQEMA Diem Elektro Korošec Elektro Zabret sponzorji

VPISUJEMO NOVE ČLANE!

5. 9. 2015

Z novim šolskim letom se ponovno pričenja vpis tudi v naš klub, klub svetovnega prvaka Mateja Mohoriča!

Celostni projekt Kolesarskega kluba Sava Kranj v svojem temelju predstavlja spodbujanje in večanje zanimanja za kolesarski šport, predvsem pa temelji na vzgoji otrok, poučevanju o zdravem in športnem načinu življenja, varnosti na cesti, ter razvijanju kakovostnega in vrhunskega športa pri otrocih, mladih in odraslih. Predvsem si prizadevamo, da bi čim več mladih potegnili z ulic, izpred računalnikov in televizorjev ter jih pritegnili k udejstvovanju v športu, saj s tem veliko pridobijo v marsikaterem pogledu. Kolesarstvo je šport, ki je namenjen vsem, ne glede na spol, status, položaj ali leta, zato se tudi v Kolesarskem klubu Sava Kranj trudimo, da bi bil krog naših ciljnih skupin čim širši.

K vpisu vabimo deklice in dečke vseh starosti. Vadba prehaja preko igre do resnega treninga, z namenom, da se otroci seznanijo s kolesarskim športom, pridobijo osnove vožnje v prometu, spretnosti in tehnike vožnje ter se razvijejo v uspešnega kolesarja, hkrati pa skozi treninge in tekmovanja postanejo odgovorni in samostojni.

LETAK VPIS