Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji EliteWheels
sponzorji sponzorji sponzorji Fest
sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji

ZAVRTELI SMO KRANJ!

27. 8. 2015

Tretja etapa akcije Zavrtimo Slovenijo kolesarskih navdušencev v Kranju ni pustila hladnih. Množica obiskovalcev, ki se je pomešala med kolesarje našega kluba ter kluba Ročnih kolesarjev invalidov iz Kluba Tuš – Bauerfeind, potrjuje, da so Slovenci nad kolesarjenjem čedalje bolj navdušeni in da jim za dobrodelni namen ni težko zavrteti koles.

11895136_868342949926760_2382864038506634346_o

V Kolesarskem klubu Sava Kranj smo bili tako že drugič letos dobrodelni. Na velodromu smo spremljali obiskovalce in kolesarje, ki so preizkušali ročna kolesa in se na lastni koži prepričali, da je potrebne precej moči, da z rokami poganjaš kolo. Marsikdo ni mogel skriti občudovanja do ročnih kolesarjev, ki se udeležujejo evropskih in svetovnih prvenstev in se domov vračajo z medaljami.

Vse zbrane so nagovorili glavni pobudniki akcije Zavrtimo Slovenijo Anka Vesel, Žiga Breznik, David Razboršek in Aleksej Dolinšek, na kar sta besedo prevzela predsednik kluba Bojan Homan in podžupan Mestne občine Kranj, g. Boris Vehovec, ki sta pozdravila akcijo ter prizadevanja organizatorjev in se tudi preizkusila v vožnji z ročnim kolesom. Na prireditvi pa smo lahko pozdravili tudi častnega predsednika KK Sava Kranj Franca Hvastija, direktorja Matjaža Zevnika, mag. Roberta Cuglja, direktorja URI Soča, Petra Robnika, predsednika Društva paraplegikov Gorenjske, ter nekdanje vrhunske kolesarje Bojana Ropreta, Andreja Hauptmana in Marka Baloha. Svojo dejavnost sta predstavili tudi kranjska Komisija varno kolesarim in Agencija za varnost v cestnem prometu.

11921827_868344353259953_8499966696472838425_o

Fotogalerijo si lahko ogledate na našem FB profilu.

Dogodki v sklopu akcije Zavrtimo Slovenijo se počasi bližajo h koncu, še vedno pa lahko donirate z sms donacijami KOLO1 ali KOLO 5 na 1919 in tudi sami prispevate za dober namen. Več o akciji si lahko preberete na spletni strani www.zavrtimoslovenijo.si.

Zahvaljujemo se vam, ker nas podpirate, da lahko ustvarjamo tudi take zgodbe!