sponzorji Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji
sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji
sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji BLIZ sponzorji Telekom Slovenije Merkur Nepremičnine

BOJAN, HVALA TI ZA VSE!

11. 7. 2015 Danes dopoldan nas je šokirala novica, da nas je po tragični nesreči za vedno zapustil naš Bojan Udovič, dolgoletni član našega kluba, naš velik Prijatelj in Človek z veliko začetnico.

Bojan, v našem klubu in naših srcih si pustil velik pečat, ki bo ostal nepozaben. Pogrešali bomo tvoje prijateljstvo, tvoj nasmeh, tvojo nesebično pomoč in skupno kovanje idej, ko si zadnje čase še vedno rad prišel v klub, da smo pokramljali, se spominjali skupnih trenutkov in kovali ideje za naprej. Seveda je beseda vedno tekla o kolesarstvu, ki si ga imel tako rad in ki te je na različne načine spremljalo tudi po tvoji končani karieri vrhunskega športnika, vse do danes …

Bojan, hvala ti za vse in srečno na tvoji poti!

Tvoj Kolesarski klub Sava Kranj

Bojan