sponzorji Zavarovalnica Triglav, d.d. sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji
sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji
sponzorji sponzorji sponzorji sponzorji BLIZ sponzorji

VPISUJEMO NOVE ČLANE!

5. 9. 2015

Z novim šolskim letom se ponovno pričenja vpis tudi v naš klub, klub svetovnega prvaka Mateja Mohoriča!

Celostni projekt Kolesarskega kluba Sava Kranj v svojem temelju predstavlja spodbujanje in večanje zanimanja za kolesarski šport, predvsem pa temelji na vzgoji otrok, poučevanju o zdravem in športnem načinu življenja, varnosti na cesti, ter razvijanju kakovostnega in vrhunskega športa pri otrocih, mladih in odraslih. Predvsem si prizadevamo, da bi čim več mladih potegnili z ulic, izpred računalnikov in televizorjev ter jih pritegnili k udejstvovanju v športu, saj s tem veliko pridobijo v marsikaterem pogledu. Kolesarstvo je šport, ki je namenjen vsem, ne glede na spol, status, položaj ali leta, zato se tudi v Kolesarskem klubu Sava Kranj trudimo, da bi bil krog naših ciljnih skupin čim širši.

K vpisu vabimo deklice in dečke vseh starosti. Vadba prehaja preko igre do resnega treninga, z namenom, da se otroci seznanijo s kolesarskim športom, pridobijo osnove vožnje v prometu, spretnosti in tehnike vožnje ter se razvijejo v uspešnega kolesarja, hkrati pa skozi treninge in tekmovanja postanejo odgovorni in samostojni.

LETAK VPIS